Centrum pro rodinu
Veselí nad Moravou

+420 605 274 910
cprveselinm@seznam.cz

MENU

Centrum pro rodinu Veselí nad Moravou zahájilo svoji činnost 11. listopadu 2007 a od prosince r. 2011 se zaregistrovalo jako samostatné občanské sdružení. Od 1.1.2014 je zapsáno u Krajského soudu v Brně jako zapsaný spolek.

 

 

Činnost a aktivity Centra pro rodinu Veselí nad Moravou zajišťuje pracovnice, pastorační asistentka Lenka Zemanová s pomocí dobrovolných spolupracovníků.

Centrum pro rodinu Veselí metodicky spadá pod Centrum pro rodinný život Olomouc (CPRŽ), což je nestátní nezisková organizace, zapsaný spolek, založený a registrovaný v roce 1990 nejprve jako občanské sdružení.
Postupem času CPRŽ zakládalo nová a nová děkanátní centra.

Děkanátní centra pro rodinu naší olomoucké arcidiecéze působí v současné době ve všech jejich 21 děkanátech. Seřazena chronologicky, tak jak vznikala, to jsou: Zlín, Uherský Brod, Valašské Klobouky, Přerov-Pavlovice, Strážnice, Veselí nad Moravou, Šumperk, Vizovice, Hranice, Uherské Hradiště, Kroměříž, Zábřeh, Vyškov, Vsetín, Prostějov, Svitavy – Moravská Třebová, Holešov (2011), Šternberk, Kyjov, Valašské Meziříčí a Konice (2012).

Jeden z hlavních důvodů, proč Centra pro rodinu vznikla, zní:

„ Aby rodina byla místem spokojeného života pro každého, kdo v ní žije."

Proč rodina?

Rodina je hodnotou, která má nezpochybnitelný a klíčový význam v životě každého člověka. Úroveň života v rodinách se přímo odráží i na úrovni života společnosti, ve které rodiny žijí. Proto je pozitivní působení na rodiny ve svém důsledku i pozitivní působení na stav společnosti. Všechny aktivity Center pro rodinu směřují k podpoře rodiny ve společnosti a prevenci patologických vlivů na osoby, které v ní žijí.

Posláním center je pomáhat rodinám prožívat co nejplněji své vztahy a v případě potřeby podávat pomocnou ruku při řešení problémů. Svými aktivitami se snaží především preventivně předcházet těžkostem v životě rodin.

Spoluprací odborníků s dobrovolnými spolupracovníky centra vytváří programy, které jsou finančně dostupné pro všechny skupiny obyvatelstva a pružně a citlivě reagují na potřeby jednotlivých typů rodin.

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

Kontakt

Centrum pro rodinu

Veselí nad Moravou

Adresa: Zarazická 57, Veselí nad Moravou 698 01

Telefon: +420 605 274 910

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2021 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprveselinm@seznam.cz