Centrum pro rodinu
Veselí nad Moravou

+420 605 274 910
cprveselinm@seznam.cz

MENU

Centrum pro rodinu Veselí nad Moravou spolupracuje s jinými institucemi stejného či podobného zaměření.

 

Při vytváření programů úzce spolupracujeme s Farním úřadem ve Veselí nad Moravou a s ostatními Farními úřady celého děkanátu, s Městem Veselí nad Moravou, Charitou, Veselským kulturním centrem, Domem dětí a mládeže a s ostatními organizacemi města.
Dále pak s Centrem pro rodinný život Olomouc a jeho ostatními pobočkami, s Národním centrem pro rodinu v Brně, s Centrem pro rodinu a sociální péči v Brně, s Rodinným svazem v Brně, s CENAPem Brno a ostatními prorodinnými organizacemi.

Podílíme se na vytváření koncepce Komunitního plánování sociálních služeb a na Rodinné politice Města Veselí.

Naše činnost by se neobešla bez pomoci dobrovolných spolupracovníků, kteří jsou důležitou složkou při vytváření programu.
Příkladem je pomoc dobrovolníků nejen z různých organizací, ale i z řad rodičů a dětí na akci pro děti s názvem Pohádkový les, která probíhá každoročně v Zámeckém parku. Bez těchto lidí by se tato akce neobešla.
K těmto organizacím patří: Veselské kulturní centrum, Junák - svaz skautů a skautek, Charita Veselí, ČS SSK, VIS Bílé Karpaty, Městská knihovna a Svaz neslyšících a nedoslýchavých. Nově se v roce 2010 zapojila i mládež ze Vnorov.

Touto cestou chceme poděkovat všem, kdo nám pomáhají s propagací aktivit: Farnímu úřadu Veselí, redakci Veselských listů, Charitě Veselí, kabelové televizi Slovácko a ost.,
ale i těm, kteří nás finančně podporují: Farnímu úřadu Veselí, Městu Veselí, Charitě Veselí, JMK a ostatním dárcům a sponzorům.

Vám všem velké díky za podporu a pomoc !

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

Kontakt

Centrum pro rodinu

Veselí nad Moravou

Adresa: Zarazická 57, Veselí nad Moravou 698 01

Telefon: +420 605 274 910

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2021 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprveselinm@seznam.cz