Centrum pro rodinu
Veselí nad Moravou

+420 605 274 910
cprveselinm@seznam.cz

MENU
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

„Aby rodina byla místem spokojeného života pro každého, kdo v ní žije.“

Centrum pro rodinu Veselí nad Moravou zahájilo svoji činnost 11. listopadu 2007 a od prosince r. 2011 se zaregistrovalo jako samostatné občanské sdružení. Od 1.1.2014 je zapsáno u Krajského soudu v Brně jako zapsaný spolek.

 

 

Činnost a aktivity Centra pro rodinu Veselí nad Moravou zajišťuje pracovnice, pastorační asistentka Lenka Zemanová s pomocí dobrovolných spolupracovníků.

Centrum pro rodinu Veselí metodicky spadá pod Centrum pro rodinný život Olomouc (CPRŽ), což je nestátní nezisková organizace, zapsaný spolek, založený a registrovaný v roce 1990 nejprve jako občanské sdružení.
Postupem času CPRŽ zakládalo nová a nová děkanátní centra.

Děkanátní centra pro rodinu naší olomoucké arcidiecéze působí v současné době ve všech jejich 21 děkanátech. Seřazena chronologicky, tak jak vznikala, to jsou: Zlín, Uherský Brod, Valašské Klobouky, Přerov-Pavlovice, Strážnice, Veselí nad Moravou, Šumperk, Vizovice, Hranice, Uherské Hradiště, Kroměříž, Zábřeh, Vyškov, Vsetín, Prostějov, Svitavy – Moravská Třebová, Holešov (2011), Šternberk, Kyjov, Valašské Meziříčí a Konice (2012).

Jeden z hlavních důvodů, proč Centra pro rodinu vznikla, zní:

„ Aby rodina byla místem spokojeného života pro každého, kdo v ní žije."

Proč rodina?

Rodina je hodnotou, která má nezpochybnitelný a klíčový význam v životě každého člověka. Úroveň života v rodinách se přímo odráží i na úrovni života společnosti, ve které rodiny žijí. Proto je pozitivní působení na rodiny ve svém důsledku i pozitivní působení na stav společnosti. Všechny aktivity Center pro rodinu směřují k podpoře rodiny ve společnosti a prevenci patologických vlivů na osoby, které v ní žijí.

Posláním center je pomáhat rodinám prožívat co nejplněji své vztahy a v případě potřeby podávat pomocnou ruku při řešení problémů. Svými aktivitami se snaží především preventivně předcházet těžkostem v životě rodin.

Spoluprací odborníků s dobrovolnými spolupracovníky centra vytváří programy, které jsou finančně dostupné pro všechny skupiny obyvatelstva a pružně a citlivě reagují na potřeby jednotlivých typů rodin.

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

Kontakt

Centrum pro rodinu

Veselí nad Moravou

Adresa: Zarazická 57, Veselí nad Moravou 698 01

Telefon: +420 605 274 910

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2023 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprveselinm@seznam.cz