Centrum pro rodinu
Veselí nad Moravou

+420 605 274 910
cprveselinm@seznam.cz

MENU
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

„Aby rodina byla místem spokojeného života pro každého, kdo v ní žije.“

Centrum pro rodinu Veselí nad Moravou spolupracuje s jinými institucemi stejného či podobného zaměření.

 

Při vytváření programů úzce spolupracujeme s Farním úřadem ve Veselí nad Moravou a s ostatními Farními úřady celého děkanátu, s Městem Veselí nad Moravou, Charitou, Veselským kulturním centrem, Domem dětí a mládeže a s ostatními organizacemi města.
Dále pak s Centrem pro rodinný život Olomouc a jeho ostatními pobočkami, s Národním centrem pro rodinu v Brně, s Centrem pro rodinu a sociální péči v Brně, s Rodinným svazem v Brně, s CENAPem Brno a ostatními prorodinnými organizacemi.

Podílíme se na vytváření koncepce Komunitního plánování sociálních služeb a na Rodinné politice Města Veselí.

Naše činnost by se neobešla bez pomoci dobrovolných spolupracovníků, kteří jsou důležitou složkou při vytváření programu.
Příkladem je pomoc dobrovolníků nejen z různých organizací, ale i z řad rodičů a dětí na akci pro děti s názvem Pohádkový les, která probíhá každoročně v Zámeckém parku. Bez těchto lidí by se tato akce neobešla.
K těmto organizacím patří: Veselské kulturní centrum, Junák - svaz skautů a skautek, Charita Veselí, ČS SSK, VIS Bílé Karpaty, Městská knihovna a Svaz neslyšících a nedoslýchavých. Nově se v roce 2010 zapojila i mládež ze Vnorov.

Touto cestou chceme poděkovat všem, kdo nám pomáhají s propagací aktivit: Farnímu úřadu Veselí, redakci Veselských listů, Charitě Veselí, kabelové televizi Slovácko a ost.,
ale i těm, kteří nás finančně podporují: Farnímu úřadu Veselí, Městu Veselí, Charitě Veselí, JMK a ostatním dárcům a sponzorům.

Vám všem velké díky za podporu a pomoc !

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

Kontakt

Centrum pro rodinu

Veselí nad Moravou

Adresa: Zarazická 57, Veselí nad Moravou 698 01

Telefon: +420 605 274 910

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2023 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprveselinm@seznam.cz